FRC32C2B7R5JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FRC32C2B7R5JTP
JLCPCB Part #
C4271165
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.5Ω ±1000ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS