RMC1/32-8870FPA
MFR.Part #
RMC1/32-8870FPA
JLCPCB Part #
C5876568
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS