RMC1/32-1822FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1822FPA
JLCPCB Part #
C6397336
Description
-55℃~+125℃ 18.2kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS