RLC50-R240JTE
MFR.Part #
RLC50-R240JTE
JLCPCB Part #
C2598157
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 240mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS