RMC1/32-6342FPA
MFR.Part #
RMC1/32-6342FPA
JLCPCB Part #
C7055422
Description
-55℃~+125℃ 30mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS