RMC1/20-132JPA
MFR.Part #
RMC1/20-132JPA
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS