M55342K03B536BRTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K03B536BRTS
JLCPCB Part #
C4302540
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount