RMC1/2-161JTE
MFR.Part #
RMC1/2-161JTE
JLCPCB Part #
C7288940
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS