RMC1/32-2940FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2940FPA
JLCPCB Part #
C7289521
Description
-55℃~+125℃ 294Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS