RMC1/32-1132FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1132FPA
JLCPCB Part #
C7289410
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS