RMC1/8-13R0FTP
MFR.Part #
RMC1/8-13R0FTP
JLCPCB Part #
C20095068
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS