RMC1/4-3744FTE
MFR.Part #
RMC1/4-3744FTE
JLCPCB Part #
C6187763
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS