RMC1/32-1100FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1100FPA
JLCPCB Part #
C5855982
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS