RMC1/20-3R00FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3R00FPA
JLCPCB Part #
C6187197
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS