RMC1/32-1150FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1150FPA
JLCPCB Part #
C6654100
Description
-55℃~+125℃ 115Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS