RMC1/2-823JTE
MFR.Part #
RMC1/2-823JTE
JLCPCB Part #
C6976929
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS