RMC1/2-223JTE
MFR.Part #
RMC1/2-223JTE
JLCPCB Part #
C5876291
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS