RMC1/2-3R40FTE
MFR.Part #
RMC1/2-3R40FTE
JLCPCB Part #
C7344068
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS