RMC1/2K6803FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6803FTE
JLCPCB Part #
C20094297
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS