RMC1K7321FTE
MFR.Part #
RMC1K7321FTE
JLCPCB Part #
C7289517
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS