RMC1/8K4423DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4423DTP
JLCPCB Part #
C20095173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS