RMC1/2-3R32FTE
MFR.Part #
RMC1/2-3R32FTE
JLCPCB Part #
C7055152
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS