RMC1/16SK1330FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1330FTH
JLCPCB Part #
C6653759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS