RLC63-R062JTE
MFR.Part #
RLC63-R062JTE
JLCPCB Part #
C2598235
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 62mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS