RMC1/2-364JTE
MFR.Part #
RMC1/2-364JTE
JLCPCB Part #
C7288969
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS