RMC1/4-364JTE
MFR.Part #
RMC1/4-364JTE
JLCPCB Part #
C6654215
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS