RGC1/8C1182FTP
MFR.Part #
RGC1/8C1182FTP
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS