RMC1/20-91R0FPA
MFR.Part #
RMC1/20-91R0FPA
JLCPCB Part #
C6977114
Description
-55℃~+155℃ 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS