RGC1/10C9530DTP
MFR.Part #
RGC1/10C9530DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS