RMC1/20-4872FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4872FPA
JLCPCB Part #
C6270960
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS