RMC1/16SK5232DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16SK5232DTH
JLCPCB Part #
C6271789
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS