RMC1/8K2611FTP
MFR.Part #
RMC1/8K2611FTP
JLCPCB Part #
C6188270
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS