RGC1/8C3573BTP
MFR.Part #
RGC1/8C3573BTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS