RMC1/2K2370FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2370FTE
JLCPCB Part #
C7055281
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS