RPC32130JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC32130JTP
JLCPCB Part #
C2597427
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS