RMC1/16K1300DTP
MFR.Part #
RMC1/16K1300DTP
JLCPCB Part #
C6976257
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS