RMC1/20-2403FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2403FPA
JLCPCB Part #
C5726450
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS