RT0201FRE073K16L
MFR.Part #
RT0201FRE073K16L
JLCPCB Part #
C2126422
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.16kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS