RPC32304JTP
MFR.Part #
RPC32304JTP
JLCPCB Part #
C2597503
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS