RGC1/16C5230FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16C5230FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS