RMC1/20-1582FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1582FPA
JLCPCB Part #
C6653908
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS