ERJ-1GNF3481C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3481C
JLCPCB Part #
C4344196
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.48kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS