RLC10K8R20JTH
MFR.Part #
RLC10K8R20JTH
JLCPCB Part #
C2596956
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS