RMC1/10-6R80FTP
MFR.Part #
RMC1/10-6R80FTP
JLCPCB Part #
C909211
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS