RMC1/20-1404FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1404FPA
JLCPCB Part #
C20093775
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS