RMC1/20-1604FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1604FPA
JLCPCB Part #
C7055179
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS