ERJ-1GNJ135C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ135C
JLCPCB Part #
C2081546
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS