RMC1/2K8200FTE
MFR.Part #
RMC1/2K8200FTE
JLCPCB Part #
C20094317
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS