RMC1K7153FTE
MFR.Part #
RMC1K7153FTE
JLCPCB Part #
C6977361
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS