RMC1K2151FTE
MFR.Part #
RMC1K2151FTE
JLCPCB Part #
C6654537
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS